شرکت کیمیاگران صنعت توس

شرکت کیمیاگران صنعت توس به مدیریت آقای محمدرضا مونس طوسی، یکی از فعالان حاضر در عرصه مواد اولیه شیمیایی است. این شرکت در سال 1380 با تولیدات شوینده‌های خانگی با برند آبنوس، فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1388 از تولیدی به بازرگانی تغییر رویه داده و پیشرو در تامین مواد اولیه کارخانجات مواد شوینده و شیمیایی و همچنین واردات و صادرات حبوبات می‌باشد. این شرکت جزء معدود شرکتهای ایرانی است که با کادر مجرب خود در امر صادرات و واردات از کشورهای آسیای میانه، کشورهای همسایه، چین، آفریقا و سایر کشورها فعالیت دارد و با بهره‌گیری از دفاتر خود در کشورهای افغانستان، چین، عراق (اربیل)، تاجیکستان، ازبکستان و روسیه و پرسنل کار‌آزموده توانسته پیشرفت قابل توجهی در زمینه صادرات و واردات بدست آورد.
این مجموعه در راستای پاسخگویی به نیازهای مشتریان و با داشتن بخش‌های مختلف در زمینه تحقیق و توسعه و همچنین ارائه فرمولاسیون به شرکت‌ها و راه‌اندازی کارخانجات مواد شوینده در کشورهای ایران، عراق، افغانستان و تاجیکستان و تامین مواد اولیه از چین و مالزی و بعضی از کشورهای CIS توانسته است به جایگاه خوبی در این صنعت دست یابد.
- تجربه تکنیکال
- سرویس دهی حرفه ای
- پشتیبانی و مشتری مداری

اطلاعات تماس

آدرس

مشهد - بلوار خیام - خیابان ارشاد هفت - دهخدا ۱۳ - بلوک ۱۱ - شماره ۲۱

شماره های تماس

مشهد: 0051 510 0915     فاکس: 31313131 - 051     کد پستی: 9876543210

پست الکترونیکی

info @ ksts.ir

ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر
ورودی نامعتبر

شرکت کیمیاگران صنعت توس به مدیریت آقای محمدرضا مونس طوسی، یکی از فعالان حاضر در عرصه مواد اولیه شیمیایی است. این شرکت در سال 1380 با تولیدات شوینده‌های خانگی با برند آبنوس، فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1388 از تولیدی به بازرگانی تغییر رویه داده و پیشرو در تامین مواد اولیه کارخانجات مواد شوینده و شیمیایی و همچنین واردات و صادرات حبوبات می‌باشد.

تمامی حقوق متعلق به شرکت کیمیاگران صنعت توس می باشد.

آیا حساب کاربری نداری ؟ ثبت نام کن

ورود به حساب کاربری